Stacje Kontroli Pojazdów na terenie Miasta Przemyśla | Przemyśl Portal Otwartych Danych

Stacje Kontroli Pojazdów na terenie Miasta Przemyśla

  Opis

  Zbiór danych zawiera informacje na temat Stacji Kontroli Pojazdów znajdujących się na terenie miasta Przemyśl. Dane te obejmują zarówno Podstawowe Stacje Kontroli Pojazdów jak i Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów. Informacje te są dostarczane w czasie zbliżonym do rzeczywistego poprzez API systemu interaktywnej mapy, dostępnego w Miejskim Serwisie Internetowym www.przemysl.pl.

  Źródło danych: Dane te są udostępniane publicznie zgodnie z art. 66, ust. 1 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U. z 2010 r., Nr 220, poz. 1447 z późniejszymi zmianami), co oznacza, że rejestr jest dostępny publicznie i może być wykorzystywany przez osoby lub instytucje zainteresowane informacjami o Stacjach Kontroli Pojazdów na terenie Przemyśla.

  Struktura zbioru danych - zbiór danych zawiera następujące informacje:

  1. Nazwa stacji: Nazwa identyfikująca konkretną Stację Kontroli Pojazdów.
  2. Adres: Adres, pod którym znajduje się dana stacja.
  3. Typ stacji: Określenie, czy jest to Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów czy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.
  4. Godziny otwarcia: Informacja o godzinach pracy stacji, włącznie z dni i godzinami otwarcia w dni robocze oraz w dni wolne od pracy.
  5. Koordynaty GPS: Współrzędne geograficzne w formacie szerokości i długości geograficznej, pozwalające na określenie położenia stacji na mapie.
  6. Link do mapy: Bezpośredni link lub URL prowadzący do interaktywnej mapy umożliwiającej znalezienie danej stacji na mapie miasta Przemyśla.

  Cel zbioru danych: Celem tego zbioru danych jest udostępnienie informacji o Stacjach Kontroli Pojazdów na terenie Przemyśla dla mieszkańców, przedsiębiorców i innych zainteresowanych osób. Dane te mogą być wykorzystywane w celu znalezienia najbliższej stacji, sprawdzenia godzin otwarcia, oraz ogólnie w celu ułatwienia procesu kontroli pojazdów.

  Aktualizacja danych: Dane w zbiorze są aktualizowane na bieżąco poprzez API systemu interaktywnej mapy na stronie www.przemysl.pl, co zapewnia, że informacje są zawsze jak najbardziej aktualne.

  Uwaga prawna: Dane w zbiorze są dostępne publicznie i mogą być wykorzystywane w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Wszelkie zmiany w regulacjach dotyczących udostępniania danych publicznych mogą wpłynąć na dostępność tego zbioru w przyszłości.

  Kategoria
  Transport
  Dostawca danych
  Urząd Miejski w Przemyślu

  Historia treści danych

  • Stacje Kontroli Pojazdów na terenie Miasta Przemyśla
  Dane na dzień:
  4 Styczeń 2024
  Data udostępnienia
  21 Wrzesień 2023
  Typ zasobu
  Api
  Język danych
  Polski
  Poziom otwartości danych:
  Zasoby danych dla tego zbioru